Aromaterapeutická masáž

Aroma masáže se řadí k alternativním způsobům léčby. Její účinky jsou velmi jemné a nenásilné, přesto účinné. Pracuji s kvalitními esenciálními oleji, které ovlivňují stav mysli, nálady a  zdraví.

Tento druh masáže si můžete dopřávat kdykoliv cítíte napětí a psychickou nepohodu. Uvolňuje svaly, odstraňuje stres a únavu a povzbuzuje psychiku.

CO VÁS NA AROMA MASÁŽI ČEKÁ?

ČAS NA RELAXACI A PÉČI

Spojením relaxační masáže a léčivých účinků éterických olejů vzniká naprosto jedinečný zážitek, který vaše tělo zklidní, uvolní a také dodá sílu pro další fungování. Intenzita a tempo masáže je nižší. Pomalé a plynulé hmaty působí relaxačně, kdežto hlubší hmaty stimulují funkci organismus a uvolňují svalstvo.

Po výběru éterického oleje následuje samotná masáž, během které je olej příjemnými pohyby vmasírován do pokožky.

Po masáži se prosím nesprchujte a dovolte éterickému oleji, aby se mohl co nejvíce vstřebat a proudit krevním řečištěm. Nezapomeňte pít dostatek vody. Také doporučujeme nechat si po proceduře prostor pro odpočinek a dopřát svému tělu, aby ten den strávilo na vlně pohody a klidu.

CO JSOU ÉTERICKÉ OLEJE

EO jsou  koncentrované výtažky z rostlin, které se získávají například destilací nebo lisováním za studena.  Pro výrobu éterických olejů se využívají různé části rostlin jako jsou  květy, plody, listy, kůru nebo kořeny.

Všechny oleje mají  pár společných účinků. Jsou antiseptické, antibakteriální a také protivirové.

 Aromaterapie je oblíbená především pro své pročišťující, zklidňující a povzbuzující účinky a navozování duševní pohody.

Aromaterapeutická masáž se provádí většinou jako  celotělová masáž